KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14455002
nr 1445 5002
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Fullmoon". Signerad, numrerad 95/100, Giclee fine art. Bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 20x28 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:51:24
28/1 10:47:10